miejsce działania: CAŁA POLSKA

NIP: 955-205-78-01  /   REGON: 320926563

© 2019 by Luxuriance

  • instagram Luxuriance

06

O NAS

Jak to wszystko się zaczęło?

Luxuriance nie jest marką, która działa pod tą nazwą od 10 lat. Jest marką, która narodziła się na nowo, po zniszczeniu przez nieuczciwą konkurencję.

Poprzednia nazwa (której nie chcemy tu podawać właśnie ze względu na działania nieuczciwej konkurencji), musiała zostać zamknięta, mimo ogromu sukcesów jakie odnosiła.

Po wielu trudach i ratowaniu pierwszej marki, zaczęliśmy działać na nowo, pod nazwą Luxuriance, pokazując tym samym, że nie tak łatwo jest Nas pokonać czy zniechęcić do tworzenia rozwiązań unikatowych dla Naszych klientów.

Tym samym stronimy od nieuczciwych firm, czy kontrahentów, i chcemy pokazywać, że uczciwość w biznesie to podstawa dobrze wykonywanej pracy, a niszczenie na rynku firm odnoszących sukcesy ogranicza możliwości rozwoju na światowym poziomie.

skąd powstał pomysł na luxuriance ?

Pomysł na markę Luxuriance powstał na bazie wieloletnich doświadczeń.

Pełna automatyzacja procesu projektowego, od zakupu projektu po jego wykonanie i przekazanie, pozwala w zadowalający sposób przygotować projekt satysfakcjonujący dla obu stron - klienta i Nas jako marki.

Automatyzacja rozliczeń pozwala utwierdzić klienta w przekonaniu, że projekt zostanie wykonany (w najkrótszym możliwym czasie), a Nam jako marce zapewnić rozliczenie za wykonywaną na rzecz klienta pracę.

Niestety w przeciągu 10 lat nie każdy klient uszanował czas, który poświęciliśmy na przygotowanie projektu jego przestrzeni. Wiele projektów nie zostało opłaconych po dziś dzień. W związku z tym, eliminując powtarzające się sytuacje, chęć rozwoju marki i przygotowywanie coraz lepszych jakościowo projektów, postanowiliśmy w pełni zautomatyzować cały proces projektowy.

Automatyzacja to wygoda dla klienta i dla Nas.

co nas wyróżnia od konkurencji ?

Przede wszystkim Prawda, Prawdziwość, Determinacja, ale także Siła, Niezłomność, Upartość i jak pokazują Nasze doświadczenia - Umiejętność rozwiązywania problemów i budowę tylko coraz lepszych rozwiązań.

 

Styczność z nieuczciwą konkurencją nauczyła Nas, aby nigdy się nie poddawać, nawet jak z pozoru wszystko wydaje się nie możliwe do zrealizowania.

Nauczyła Nas także, że najważniejsze są dla Nas uczciwość, rzetelność, konkretność, lojalność.

Nauczyła, że ważna jest dla Nas współpraca z kontrahentami i klientami, którzy cenią sobie te wszystkie wyżej wymienione cechy.

Nauczyła Nas, aby nie wszystko pokazywać, bo nie musimy już niczego udowadniać - Nasza wiedza i projekty mówią same za siebie.

Nauczyła Nas, aby być coraz lepszą wersją siebie, nawet wtedy kiedy rozpoczynamy pod nową marką, i mimo 10 letniego doświadczenia w biznesie i branży.

Nauczyła Nas by podkreślać swoją wartość i nie umniejszać swoich osiągnięć, bo są wynikiem Naszej wieloletniej pracy.

Nauczyła, by odchodzić od osób i firm, które podważają kompetencje innych - to nigdy nie kończy się dobrze.

Nauczyła Nas, by polecać tylko tych najlepszych.

Nauczyła Nas by nie zamykać się na pojedyncze współpracę, aby oferta dla Naszych klientów była bogata i rozbudowana.

Nauczyła Nas, by być bezkonkurencyjnym.

Nauczyła Nas by rozwijać się z każdym sezonem i zaskakiwać pomysłowością, która krąży w Naszych głowach.

Być marką, tworzącą społeczność ludzi otwartych na świat, unikatowe rozwiązania i chętnych do pozostawienia na ziemi fantastycznych rozwiązań.

PROJEKTUJEMY W ZGODZIE ZE SOBĄ, ABY ZAPROPONOWAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

KIM JESTEŚMY?

pomysłodawczyni i założycielka marki

manager

architekt krajobrazu

architekt wnętrz

architekt krajobraz

architekt wnętrz

inwentaryzacje

wizualizacje

architekt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now